شماره مطلب: 90

سیاست این دوره ستادمرکزی راهیان نور برای اردوی مناطق غرب «موضوع محوری» است

نسخه مناسب چاپ

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری بسیج، احمد رحیمی‌زاده، معاون زائرین و خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور در خصوص آغاز اردوهای راهیان نور غرب گفت: اردوهای راهیان نور غرب از سوم و چهارم اردیبهشت همزمان با صعود به ارتفاعات بازی‌دراز آغاز شده است. از این تاریخ کاروان‌های مترکز و غیر متمرکز وارد کرمانشاه و ایلام شده‌اند و هم‌اکنون نیز کاروان‌ها ساکن این شهرها هستند.

وی با اعلام این مطلب تصریح کرد: سیاست ستاد مرکزی به عنوان برنامه‌ریز عملیات فرهنگی راهیان نور در رابطه با اردوهای راهیان نور غرب به خاطر تعدد حماسه‌هایی که در غرب اتفاق افتاده است؛ متفاوت از شمال غرب و جنوب است، این سیاست در مقایسه با دوره‌های گذشته برجسته‌تر به نظر بیاید و فراتر از آن چه که به اردوهای راهیان نور غرب پرداخته می‌شود، برای آن برنامه‌ریزی شود.

معاون زائرین و خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور ادامه داد: سیاست ستاد مرکزی در این دوره این است که به صورت «موضوع محوری» توجه شود. در طول سال یادمان‌های مختلف آماده خدمات و میزبانی از زائران هستند اما در ایام پیک برای هر منطقه باید کارهای ویژه‌تری صورت گیرد، برای همین می‌خواهیم درمورد غرب موضوع محوری کار کنیم. بر همین اساس بنا داریم برای یادمان‌های مختلف مانند یادمان بازی‌دراز برنامه‌های ویژه برگزار کنیم و به هر منطقه به صورت خاص بپردازیم.

رحیمی‌زاده اظهار داشت: برای مثال برای سالروز آزادسازی پاوه با پیام حماسی و تاریخی امام، برای عملیات مرصاد و مقابله با منافقین، و مناسبت‌هایی چون مطلع الفجر در گیلان‌غرب قرار است به‌صورت موضوعی پرداخته شود. ما در مرداد ماه پاوه و مرصاد را پیش رو داریم که در راستای این سیاست موضوع محوری می‌خواهیم همچون برنامه‌ بازی‌دراز که برنامه‌ای موضوعی برای آن برگزار شد و مورد استقبال خاص مردم قرار گرفت، برنامه‌های خاصی را صورت دهیم.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.